Přejeme všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, přátelům i známým příjemné prožití svátků Vánočních a mnoho zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2017.

 

 


22.ledna 2017 vyrazila na svou první cestu další nová velkoobjemová souprava MB Actros 2548 s přívěsem Hipocar.


V sobotu 3. září 2016 jsme za účasti většiny našich zaměstnanců oslavili v přírodním areálu nedaleko Humpolce patnácté výročí vzniku naší firmy. Součástí byly různé soutěže, ukázka vystoupení gymnastek, ocenění zaměstnanců a samozřejmě hudební vystoupení pana Martina Bernarda. Vzhledem k tomu, že ti nejotužilejší se rozcházeli v nedělních dopoledních hodinách, dá se říci, že se akce povedla.....


5.4.2016 posílila naší flotilu nová expresní dodávka Peugeot Boxer s valníkovou nástavbou od firmy Hagemann. Vozidlo dodala firma Auto Palace Brno.


V pátek 22.4.2016 přibylo do flotily rozvozových dodávek na našem depu v Jihlavě 5 nových Peugeotů Boxerů ve specifikaci L3H2.


V první polovině září 2016 jsme nasadili do provozu další z expresních dodávek. Je to IVECO Daily 210Hp s plachtovou nástavbou na 10 europalet a s ložnou výškou 2,5 m. V případě potřeby lze připojit přívěs na dalších 10 europalet.


V pondělí 3.10.2016 jsme předali řidičům 4 ks nových podvozků pro výměnné nástavby MB Actros Gigaspace s přívěsy Fliegl. Vozidla jsou určena pro přepravy výměnných nástaveb našeho obchodního partnera po celé EU.


1.4.2016 jsme v humpoleckém Volvo truck centru převzali další velkoobjemovou soupravu. Tentokrát jde o Renault T520 s přívěsem od firmy HIPOCAR. Vozidlo je nově vybaveno i nezávislou klimatizací.


 


 


V úterý 15. března 2016 jsme v humpoleckém zastoupení Volvo Trucks převzali novou velkoobjemovou soupravu VOLVO FH 500 EURO VI s tandemovým přívěsem a nástavbou pacovské firmy Hipocar. Kvalitní produkty obou společností využíváme již dlouhá léta. Nástavbáři z Hipocaru dokážou vyhovět všem našim požadavkům. A že jich není málo....smiley Děkujeme!


PF 2016

 

Děkujeme všem svým zákazníkům za přízeň projevenou v právě končícím roce 2015.
Těšíme se na další spolupráci v nastávajícím roce. Budeme se snažit dále zlepšovat a zefektivňovat naše služby.

Přejeme všem pohodové a klidné prožití svátků Vánočních a mnoho sil do nového roku 2016.

 


Na konci července 2016 jsme převzali první ze série 5 ks vozidel MB Actros. V tomto případě se jedná o velkoobjemovou soupravu s tandemem firmy Hipocar a výměnnými nástavbami Wecon.  Gute fahrt!


Nová vozidla Mercedes Benz

V pátek 16.10.2015 jsme u dealera Milan Král a.s., České Budějovice převzali dvě nová vozidla Mercedes Benz Actros 1845, EURO 6. Tyto dvě nové posily budou tvořit soupravy s novými velkoobjemovými návěsy SCHMITZ. Přejeme mnoho kilometrů bez nehody!


14 ks nových Citröenů Jumper

17.6.2015 jsme pro naši pobočku v Kroměříži převzali v autosalonu M-Servis s.r.o.  14 ks nových Citröenů Jumper. Tato vozidla jsou určena pro rozvoz balíkových zásilek a pomůžou nám při expanzi v regionu Morava.

 

Posilujeme flotilu expresních dodávek. 24.11.2015 jsme u koncesionáře Peugeot, firmy ŠUDOMA s.r.o. Třebíč převzali nový Peugeot Boxer L4H3.