V letošním roce rekonstruujeme v našem areálu v Hulíně další objekt. Bývalou sušku přestavujeme na skladovou halu.


V roce 2019 jsme zrekonstruovali v našem areálu v Hulíně budovu bývalého kravínu na nové třídící depo. Nyní mají zaměstnanci k dispozici moderní prostředí s novou třídící technologií. Kapacita dosahuje cca 10 000 zásilek deně pro 50 rozvozových vozidel. Z depa obsluhujeme Zlínský kraj a část Olomouckého kraje.


22.ledna 2017 vyrazila na svou první cestu další nová velkoobjemová souprava MB Actros 2548 s přívěsem Hipocar.


V pondělí 3.10.2016 jsme předali řidičům 4 ks nových podvozků pro výměnné nástavby MB Actros Gigaspace s přívěsy Fliegl. Vozidla jsou určena pro přepravy výměnných nástaveb našeho obchodního partnera po celé EU.


V sobotu 3. září 2016 jsme za účasti většiny našich zaměstnanců oslavili v přírodním areálu nedaleko Humpolce patnácté výročí vzniku naší firmy. Součástí byly různé soutěže, ukázka vystoupení gymnastek, ocenění zaměstnanců a samozřejmě hudební vystoupení pana Martina Bernarda. Vzhledem k tomu, že ti nejotužilejší se rozcházeli v nedělních dopoledních hodinách, dá se říci, že se akce povedla.....


Na konci července 2016 jsme převzali první ze série 5 ks vozidel MB Actros. V tomto případě se jedná o velkoobjemovou soupravu s tandemem firmy Hipocar a výměnnými nástavbami Wecon.  Gute fahrt!


V pátek 22.4.2016 přibylo do flotily rozvozových dodávek na našem depu v Jihlavě 5 nových Peugeotů Boxerů ve specifikaci L3H2.


5.4.2016 posílila naší flotilu nová expresní dodávka Peugeot Boxer s valníkovou nástavbou od firmy Hagemann. Vozidlo dodala firma Auto Palace Brno.


1.4.2016 jsme v humpoleckém Volvo truck centru převzali další velkoobjemovou soupravu. Tentokrát jde o Renault T520 s přívěsem od firmy HIPOCAR. Vozidlo je nově vybaveno i nezávislou klimatizací.


V úterý 15. března 2016 jsme v humpoleckém zastoupení Volvo Trucks převzali novou velkoobjemovou soupravu VOLVO FH 500 EURO VI s tandemovým přívěsem a nástavbou pacovské firmy Hipocar. Kvalitní produkty obou společností využíváme již dlouhá léta. Nástavbáři z Hipocaru dokážou vyhovět všem našim požadavkům. A že jich není málo....smiley Děkujeme!


 


 

Posilujeme flotilu expresních dodávek. 24.11.2015 jsme u koncesionáře Peugeot, firmy ŠUDOMA s.r.o. Třebíč převzali nový Peugeot Boxer L4H3.


Volná místa

Aktuálně hledáme pracovníky na tyto pracovní pozice:

Kurýr balíkové služby [PDF, 351.77 kB]

Řidič MKD [PDF, 261.83 kB]

Více informací


Nová vozidla Mercedes Benz

V pátek 16.10.2015 jsme u dealera Milan Král a.s., České Budějovice převzali dvě nová vozidla Mercedes Benz Actros 1845, EURO 6. Tyto dvě nové posily budou tvořit soupravy s novými velkoobjemovými návěsy SCHMITZ. Přejeme mnoho kilometrů bez nehody!


14 ks nových Citröenů Jumper

17.6.2015 jsme pro naši pobočku v Kroměříži převzali v autosalonu M-Servis s.r.o.  14 ks nových Citröenů Jumper. Tato vozidla jsou určena pro rozvoz balíkových zásilek a pomůžou nám při expanzi v regionu Morava.